کانون طرفداران آرسنال در ایران

بروز ترین مرجع هواداری و اخبار آرسنال

آخرین مطالب سایت

افشاگری های عجیب Football Leaks

Football Leaks با پرده برداری از جزئیات محرمانه برخی قراردادهای تقل و انتقالات بازیكنان فوتبال جنجال بزرگی را در دنیای حرفه ای فوتبال ایجاد كرده و به اثبات رسانده كه اخبار منتشر شده در این زمینه همواره با واقعیت همخوانی ندارد.
افشاگری های عجیب Football Leaks

سایت Football Leaks می خواهد برخی اقدامات و توافقات مخفیانه در فوتبال را روشن نماید و به همین دلیل در همین اواخر اطلاعات درخشانی را در زمینه جزئیات محرمانه قرارداد برخی بازیكنان به انتشار رسانده و به نوعی دست به افشاگری بزرگی زده است، چنین اقدامی از شباهت زیادی با انتشار برخی اسناد محرمانه سیاسی از سوی Wikileaks به مدیرت یولیان آسانژ برخوردار است كه از سال 2006 به كابووسی برای بیشتر سیاستمداران و رهبران برجسته دنیا بدل گردیده بود. از  میان انبوه اطالاعات محرمانه منتشر شده از سوی Football Leaks این هفت مورد ذیل می تواند از جذابیت بیشتری برای هواداران فوتبال برخوردار باشد.

یك- نیمار:

Football Leaks در پایان سال گذشه میلادی كپی قراردادی ما بین نیمار و شركت جنجالی Doyan Sports كه در زمینه نقل و انتقالات بازیكنان فعال است، به انتشار رساند. بر طبق این قرارداد این شركت وظیفه داشته برای بازاریابی، ماركتینگ و برندسازی این ستاره برزیلی تلاش نماید و به همین دلیل در سال 2012 حق انتشار عكس های نیمار را به مبلغ شش میلیون یورو به فروش رسانده است.

دو- گارای:

در ژوئن سال 2014 گارای آرژانتینی از باشگاه پرتغالی بنفیكا لیسبون به فوتبال روسیه و تیم سنت پطرزبورگ منتقل گردید. Football Leaks جزئیات قرارداد این مدافع آرژانتبنی و مبلغی كه باشگاه روسی برای انجام چنین انتقالی متقبل شده به انتشار رسانده كه در حدود شش میلیون یورو بوده، در حالی كه مبلغ اعلام شده با هزینه واقعی بسیار متفاوت بوده است.

سه- هالك:

باشگاه سن پطرزبورگ روسیه همچنین هالك برزیلی را از پورتو دیگر باشگاه پرتغالی جذب نموده است، شركت روسی گازپروم اسپانسر اصلی باشگاه سن پطرزبورگ، برای چنین انتقالی پرداخت مبلغ 55 میلیون یورو را بر طبق اطلاعات منتشر شده از سوی Football Leaks ضمانت كرده است.همچنین اگر هالك از سوی باشگاه سن پطرزبورگ به مبلغی بالاتر از هزینه خرید آن به فروش رسانده شود، باشگاه پورتو ده درصد از هزینه فروش این هافبك برزیلی را دریافت خواهد نمود.

چهار- مارسیال:

باشگاه موناكو در تابستان گذشته با دریافت مبلغی در حدود 50 میلیون یورو آنتونی مارسیال را به منچستریونایتد واگذار نمود، بر طبق اطلاعات محرمانه منتشر شده از سوی Football Leaks اگر مارسیال تا سال 2019، 25 گل در بازی های رسمی برای منچستریونایتد به ثمر رساند، 25 مرتبه برای تیم ملی فرانسه به میدان رود و یا در لیست كاندیداهای دریافت جایزه Ballon d’Or قرار گیرد، شیاطینسرخمجبورخواهندبود به ازای هر كدام از این اتفاقات 10 میلیون یوروی اضافه نیز به موناكو پرداخت نمایند و به همین دلیل این امكان وجود دارد كه مبلغ خرید مارسیال تا سطح 80 میلیون یورو نیز افزایش یابد.

پنج- مانگالا

حدود یك سال گذاشته مانگالا با پرداخت مبلغی در حدود 40 میلیون یورو از سوی منچستر سیتی به پورتو به تیم فوتبال جزیره منتقل گردید، Football Leaks اما بر طبق اطلاعات منتشره مدعی است كه مبلغ این جابه جایی 55 میلیون یورو بوده است.

6- بیل:

بر طبق ادعای Football Leaks هزینه خرید گرت بیل از تاتنهام برای رئال مادرید به طور دقیق 100.759.417 یورو بوده است كه این خبر هرگز برای كریس رونالدو هرگز خوشایند نخواهد بود، چون بر این اساس این ستاره پرتغالی دیگر گران ترین بازیكن تاریخ فوتبال دنیا به شمار نمی آید.

7- اوزیل:

آرسنال بر طبق اطلاعت محرمانه منتشر شده از سوی Football Leaks بری خرید مسوت اوزیل مبلغ 44 میلیون یورو به رئال مادرید پرداخت نموده، در حالی كه تا كنون همواره تاكید شده بود كه توپچی ها برای جذب این هافبك آلمانی در سال 2013 مبلغ 50 میلیون یورو هزینه كرده اند. بر اساس این اخبار اما اگر آرسنال در شش سال متوالی بعد از آن بتواند همواره جواز حضور در لیگ قهرمانان اروپا را كسب نماید، سرخ های لندنی هر ساله می بایست یك میلیون یوروی دیگر به مادریدی ها پرداخت نمایند. علاوه بر این رئال مادرید از حق بازگرداندن دوباره اوزیل به برنابئو نیز برخودار است و اگر توپچی ها بخواهند اوزیل را به تیمی دیگر از لالیگا منتقل نمایند، در ابتدا می بایست جواز آن را از رئال مادرید كسب نمایند و مادریدی ها در صورت تمایل به برخورداری دوباره از اوزیل می بایست حداكثر طرف مدت 48 ساعت پیشنهاد بالاتری را به توپچی ها ارائه نمایند. اما اگر رئال مادرید نخواهد اوزیل را بار دیگر به خدمت درآورد، توپچی ها در صورت به فروش رساندن اوزیل بیش از 50 میلیون یورو به تیم دیگری از اسپانیا، مجبور خواهند بود 33 درصد از مبلغ بیش از 50 میلیون یورو را به مادریدی ها بپردازد.

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic